کلینیک ما، با نزدیک به دو دهه تجربه در ایران و آمریکا از کاملترین و مطرح ترین مراکز سنجش شنوایی و تجویز سمعک در کشور می باشد.
info@example.com

پست های مرتبط

  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر سمعک

Gehörlos

نكاتي در مورد نگه داري، گارانتي و تعميرات سمعك:

کلیه سمعک ها به مدت 12-24 ماه پس از تاریخ تحویل، دارای گارانتی بین المللی می باشند. این گارانتی شامل عیوب ناشی از ساخت و تولید سمعک است و شامل عیوب ناشی از ضربه، افتادن در آب،استفاده نادرست، باتری و لوازم جانبی نمی شود.

عیوب ناشی از استفاده و نگهداری نادرست از سمعک، تصادفات، تعمیر توسط افراد غیر مجاز، آسیب های ناشی از مواد شیمیایی و شرایط بسیار نامطلوب آب و هوا و همچنین آسیب های ناشی از تغییرات فیزیکی در گوش و یا ورود اشیاء خارجی به داخل سمعک، شامل گارانتی نمی شود و حتی در بعضی مواقع گارانتی سمعک را نیز باطل می کند.

برای افزایش طول عمر سمعک، بهتر است نکات زیر را رعایت فرمائید:

1- سمعک را تمیز نگهدارید: هر بار که سمعک را از گوشتان خارج می کنید، آن را با یک دستمال خشک تمیز کنید تا اگر جرم گوش و یا عرق بدن با آن تماس داشته، برطرف گردد.

2- از تماس سمعک با آب و عرق بدن به شدت بپرهیزید: در صورت تماس و یا عرق کردن های مداوم در تابستان سمعک را به سرعت و در فواصل کوتاه مدت، خشک کنید.

3- هنگامی که از سمعک برای مدت طولانی استفاده نمی کنید و همچنین شب ها، باتری سمعک را خارج کنید و درب باتری را باز بگذارید تا هوا داخل سمعک جریان یابد.

4- هر 6 ماه یکبار برای سرویس کلی سمعک مراجعه کنید.

5- سمعک یک وسیله الکترونیکی ظریف و حساس است. از آسیب های فیزیکی و ضربه به سمعک جلوگیری کنید.

6- اگر در مناطقی زندگی می کنید که رطوبت هوا در آنجا زیاد است، شب ها هنگامی که سمعک را استفاده نمی کنید، آن را در جعبه های همراه با رطوبت گیر قرار دهید تا سمعک شما بخوبی خشک شود.

7- قالب های سمعک پشت گوشی را در صورت تغییر رنگ و یا خشک شدن شلنگ آن، تعویض کنید.

8- باتری های تاریخ مصرف گذشته و نامرغوب به سمعک شما به شدت آسیب می رسانند، حتماً از باتری های مخصوص سمعک استفاده کنید و هرگز از باتری ساعت برای این منظور استفاده نکنید.

در اين مركز كليه تعميرات سمعكهاي داخل گوشي، پشت گوشي، قالب سمعك، تعويض شلنگ، سرويس كلي سمعك براي كليه كاربران سمعك در همه نقاط كشور انجام ميگردد.

Call Now Button