کلینیک ما، با نزدیک به دو دهه تجربه در ایران و آمریکا از کاملترین و مطرح ترین مراکز سنجش شنوایی و تجویز سمعک در کشور می باشد.
info@example.com

پست های مرتبط

  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ما

کلینیک تخصصی شنوایی سنجی سمعک برتر

کلینیک تخصصی شنوایی سمعک برتر واقع در خیابان شریعتی، کوچه مرشدی، نمایندگی فروش انواع سمعک زیمنس آلمان و سمعک اتیکن و سمعک ویدکس دانمارک با حداقل قیمت و بهترین کیفیت سمعک و خدمات، در خدمت مراجعین محترم صبح و عصر می باشد.

خانم دکتر سارا باقری مدیریت محترم، فارغ التحصیل رشته ادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن شنوایی شناسان ایران و آمریکا، دارای 20 سال سابق کار ادیولوژی در آمریکا و ایران و بیمارستانهای دولتی و خصوصی می باشند.

خانم دکتر سارا باقری در آمریکا در TARZANA MULTI SPECIALTY MEDICAL CENTER در کلینیک تخصصی گوش و حلق و بینی آقای دکتر محسن مقدم استاد اسبق دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه دکتر  SOL MARGHZAR به کار ادیولوژی مشغول بودند و پس از آن در ایران در بیمارستان و کلینیک تخصصی خود مشغول به کار شدند.

دریافت گواهینامه های متعدد از کنگره و همایش های مختلف نظیر UHA آلمان، دوره های تخصصی تجویز و تنظیم انواع برندهای سمعک، آزمونهای الکتروفیزیولوژی در آمریکا، مدارک بین المللی تخصصی از آلمان و آمریکا، تاییدی بر این ادعا است.

مرکز شنوایی شناسی سمعک برتر از آخرین متدهای درمانی و مجهزترین دستگاههای بررسی شنوایی، سرگیجه، وزوز (آزمون های فیزیولوژیک و الکتروفیزیولوژیک) استفاده می کند.

با برخورداری از برترین تجهیزات با برندهاي معتبر توانسته ایم، نمایندگی فروش و تجويز سمعک زیمنس و سیگنیای آلمان، A&M انگلیس،سمعک اتیکن و ویدکس دانمارک در منطقه شمال شرق  تهران با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت و خدمات را به خود اختصاص دهیم..

 اعضای کلینیک تخصصی سمعک برتر، اخلاق حرفه ای و دانش به روز ادیولوژی را سرلوحه کار خود قرارداده اند.

اگر تمامی راه های درمانی را رفته اید و نتیجه نگرفته اید حتما به مرکز ما مراجعه بفرمایید.

در این مرکز کلیه آزمون شنوایی سنجی نوزاد،شنوایی سنجی بزرگسالان، تست های مربوط به سرگیجه، وزوز و تجویز انواع سمعک با برندهای معتبر با دستگاه REM انجام می شود

عرضه وسایل جانبی سمعک جهت بهتر شنیدن صدای تلویزیون و تلفن، ساخت انواع صداشکن همراه با فیلتر، ساخت قالب ضدآب و ضدصوت، کلیه تعمیرات سمعک، بررسی شنوایی آن دسته از نوزادانی که در مراقبتهای ویژه بوده اند، از دیگر خدمات این مرکز می باشد.

و این مرکز با در نظر گرفتن شرايط سالمندان و مادران باردار و مراجعات مجدد برای تنظیم سمعک، در طبقه اول واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرويس ايراني و فرنگي مي باشد. و همچنين به علت نزديكي به ايستگاه مترو دسترسي را براي مراجعين محترم، راحت كرده است.

اگر تمام راه های درمانی را رفته اید و نتیجه ای ندیده اید، به کلینیک سمعک برتر مراجعه نمایید.

متخصصین ما در کلینیک سمعک برتر با توجه به مشکل شنوایی و نیاز های شما، تشخیص می دهند کدام یک از سمعکها برای شما مناسب است. و بهترین تجویز را برای شما درنظر می گیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن ویدئو های ما به صفحه اینستاگرام ما به نام سمعک برتر مراجعه فرمایید.

Call Now Button