معرفی کلینیک سمعک برتر

در کنار شما، برایتان مکانی آرامش بخش برگزیده ایم و پلی میان خود و شما شده ایم تا به ما در کلینیک سمعک برتر بپیوندید.
کلینیک ما، با نزدیک به دو دهه تجربه در ایران و آمریکا از کاملترین و مطرح ترین مراکز سنجش شنوایی و تجویز سمعک در کشور می باشد. و خدمات خود را متمایز از سایرین ارائه می دهد.
با برخورداری از برترین تجهیزات با برندهاي معتبر و تکنولوژی توانسته ایم، نمایندگی فروش و تجويز سمعك مرکز و شمال شرق تهران را به خود اختصاص دهیم.
در اين مركز، كليه آزمون هاي شنوايي سنجي نوزادان، بزرگسالان، تست هاي مربوط به سرگيجه و وزوز و تجويز انواع سمعك با برندهاي معتبر انجام مي شود.
دریافت گواهینامه های متعدد ا زکنگره و همایش های مختلف نظیر UHA آلمان تاییدی بر این ادعا است.
مديريت محترم اين مركز، خانم دكتر سارا باقري مي باشند كه فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكي ايران بوده و پس از آن دوره هايي را در لس آنجلس آمريكا فراديده و در كلينيك گوش و حلق و بيني آقاي دكتر محسن مقدم استاد اسبق دانشگاه تهران و هيئت مديره واقع در ENCINO به نام TARZANA MULTI SPECIALTY MEDICAL CENTER به همراه آقاي دكتر SOL MARGHZAR دكتراي اديولوژي، دوره ي تجويز و فيتينگ سمعك هاي مختلف و دوره آموزشي آزمونهاي فيزيولوژي و الكتروفيزيولوژي را گذراندند.
و پس از آن درايران درسال1383 کار اودیولوژی را دوباره از سر گرفتند.
از دیگر افتخارات ما، دریافت نمایندگی فروش محصولات زیمنس، AM، REXTON، AUDIOSERVICE می باشد.
امكانات ما: كلينيك ما با در نظر گرفتن شرايط سالمندان و مادران باردار، در طبقه اول واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرويس ايراني و فرنگي مي باشد. و همچنين به علت نزديكي به ايستگاه مترو دسترسي را براي مراجعين محترم، راحت كرده است.

ارسال پیام
Call Now Button