معرفي سمعك استاركي

در سال ۱۹۶۷ با تاسیس شرکتی در مینه سوتای امریکا اقدام به ارائه خدمات حرفه ای سمعک نمود. شرکت کوچک او در ان سال هاهرگز تصور تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین شرکت های سمعک را نمی نمود. در سال ۱۹۷۱ ویلیام توانست با خریداری شرکت لابراتور استارکی وارد عرصه تعمیرات و قالب سمعک شود.

مدل AMP

کاملا دیجیتال و ۴ کاناله است. در این سمعک از باتری سایز ۱۰ استفاده میشود. نیازی به قالب گیری ندارد و در پروب آن در سه سایز متفاوت موجود است. سيستم حذف سوت و صداهاي اضافه

مدل Wi Series

سمعک های سری Wi، سمعک های پیشرفته هوشمند وایرلس هستند که به سبب طراحی تکنولوژی Voice iQ و انتقال مستقیم تماس تلفنی ، صدای موسیقی، رادیو و تلویزیون بوسیله Mobile SurfLink سبب بهبود درک گفتار در بیماران می شوند. سریعترین و جدیدترین سیستم کاهش نویز، انقلابی در صنعت سمعک به ارمغان آورده است که سبب بهبود وضوح بیشتر گفتار حتی در محیط های نویزی می شود.

مدل MUSE

سمعک Muse پیشرفته ترین تکنولوژی هوشمند سمعک استارکی است که بالاترین کیفیت صدا و ویژگیهای سمعک را ارائه می دهد.سمعک Muse متناسب با نیازهای شنوایی منحصر به فرد هر شخص طراحی شده است تا تجربه شنیداری را بهبود بخشد.سمعک Muse طراحی شده برای بهبود بخشیدن به شنیدن صدای صحبت در محیط‌های پر سروصدابدون سوت کشیدن و یا وزوز کردن .سمعک Muse این اجازه را به کاربر سمعک می دهد که صدای موسیقی را به شیوه جدیدی تجربه کند.با سیستم پردازشگر جدید موجود در این سمعک ،کاربر سمعک می تواند صدای واضح و رسایی از همه نتهای موسیقی داشته باشد.کاهش مشکلات وزوز گوش بصورت قابل تنظیمارتباط بی‌سیم بهتر و با کیفیت‌تر.

مدلHalo 2

از انواع سمعكهاي ريك هوشمند استاركي مي باشد كه رسيور داخل كانال گوش قرار مي گيرد. داراي سيستم حذف سوت سمعك و برنامه درمان وزوز گوش مي باشد. كاربر سمعك با نصب رايگان اپليكيشن مي تواند صذاي سمعك را كم و زياد كند.

مدلZ Series

از انواع سمعكهاي هوشمند استاركي مي باشد كه داراي سيستم حذف سوت سمعك و برنامه درمان وزوز گوش مي باشد. كاربر سمعك با نصب رايگان اپليكيشن مي تواند صذاي سمعك را كم و زياد كند

مدل Xino Wireless

Xino Wireless جزء سمعک های جدید هوشمند استارکی می باشد که به صورت سمعک RIC با باتری ۳۱۲ طراحی شده است. در این سمعک از تکنولوژی IRIS استفاده شده است که سبب لذت بردن بیمار از ویژگی های این سمعک می شود. سیستم عامل BLUWAVE 3.0 در حالیکه شدت و فرکانس سیگنال گفتار ورودی را حفظ می نماید امکانات دیگر مخصوص حذف صدای مزاحم را به خوبی بکار گیرد باعث افزایش کارآمدی ویژگی های موجود در محصولات سمعک استارکی از جمله سیستم حذف طبیعی صدای سوت، عملکرد بهتر در محیط شلوغ، مصرف بهینه انرژی، عملکرد بهتر تلفن و سیستم تشخیص جهت و اطلاعات می شود.

ویژگی های سمعک های استارکی

سيستم حذف فيدبك

سيستم كاهش نويز

سيستم رطوبت گيري سمعك

سيستم تراكمي پيشرفته

ارسال پیام
Call Now Button