معرفي سمعک یونیترون

سمعک یونیترون یکی از موفق ترین کمپانی های تولید کننده ملزومات شنوایی در سطح جهان می باشد ،کمپانی سمعک یونیترون کانادا با هدف ارتقا کیفیت زندگی برای افراد کم شنوا، در سال ۱۹۶۴ فعالیت خود را در زمینه ی ارائه ی سمعک های با کیفیت آغاز نمود . سمعک یونیترون در ۲۰ کشور جهان دارای نمایندگی می باشد که انواع خدمات از قبیل فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع سمعک را بر عهده دارند

سمعكهاي stride

از انواع سمعك هاي هوشمند مي باشند كه در سري 500( 6 كاناله) – 600(10 كاناله) – 700(16 كاناله) - 800(20 كاناله) و pro(20 كاناله) موجود مي باشند. داراي ميكروفن اتوماتيك جهت دار هستند كه موجب پوشش 360 درجه صدا مي گردد. با داشتن سيستم وايرلس، درك گفتار را افزايش مي دهد. داراي سيستم محافظ باد و مقاوم دربرابر گرد و غبار، سيستم درمان وزوز و برنامه تلفن قابلیت Speech zone جهت متمرکز شدن سمعک ها بر روی گفتار (برای افزایش وضوح گفتار در محیط های شلوغ) در stride800 وstride pro . دارای برنامه My Music اتوماتیک برای لذت بیشتر از شنیدن موسیقی با کیفیت بالادر stride800 و stride pro. تمامي مدل هاي بالا قابليت ريموت كنترل را دارند.

سمعک های Moxi Fit

. از انواع سمعك هاي هوشمند ريك مي باشند كه رسيور داخل مجراي گوش قرار مي گيرد و در سري 500( 6 كاناله) – 600(10 كاناله) – 700(16 كاناله) - 800(20 كاناله) و pro(20 كاناله) موجود مي باشند. داراي ميكروفن اتوماتيك جهت دار هستند كه موجب پوشش 360 درجه صدا مي گردد. با داشتن سيستم وايرلس، درك گفتار را افزايش مي دهد. داراي سيستم محافظ باد و مقاوم دربرابر گرد و غبار، سيستم درمان وزوز و برنامه تلفن قابلیت Speech zone جهت متمرکز شدن سمعک ها بر روی گفتار (برای افزایش وضوح گفتار در محیط های شلوغ) در Moxi 800 و Moxi pro . دارای برنامه My Music اتوماتیک برای لذت بیشتر از شنیدن موسیقی با کیفیت بالادر Moxi 800 و Moxi pro.

مدلMoxi Dura

این سمعک ها هم جزو سمعک های RIC هوشمند هستند و هم خانواده سمعک های Moxi Now و Moxi Fit هستند و تمامی تکنولوژی های به کار رفته در آن مشابه Moxi Now و Moxi Fit است با این تفاوت که این سمعک ها قدری بزرگ تر و تا حدی حداکثر خروجی آن ها بیشتر است.

مدل passport

از انواع سمعك هوشمند كه در تمام اندازه ها موجود است. از قبيل: : Moda پشت گوشي كوچك با قالب باز، : Moxi پشت گوشي كوچك با رسيور داخل كانال گوش ساده،‌ : Shift پشت گوشي كوچك با رسيور داخل كانال گوش در طراحي بسيار جديد :Fuse سمعك نا مرئي قابلیت Smart Focus كه سمعك بر روي گفتار تمركز مي كند و موجب افزايش درك شنيداري و كاهش صداهاي مزاحم اطراف مي گردد. دراي ترنسميتر تلويزيون مي باشد.

مدل Moxi Now

این سمعک ها کوچکترین سمعک های ريك هوشمند وایرلس هستند كه رسيور داخل مجراي گوش قرار مي گيرد. تا كم شنوايي 100 دسي بل را پوشش مي دهد. داراي ميكروفن چرخشي جهت دار هستند كه بر روي گفتار تمركز مي كند. این رده از سمعک های یونیترون همانند سایر محصولات این کمپانی به چندین رده تقسیم می شوند که به قرار زیر هستند: مدل های: Moxi . Now 600 Moxi . Now 700 Moxi . Now 800 Moxi Now Pro که مدل Pro بالاترین مدل و پیشرفته ترین آن است. تمامی مدل ها قابلیت اتصال با ریموت کنترل را دارند و همچنین پوشاننده وزوز گوش در تمامی مدل ها وجود دارد.

مدل zeil

یکی از انواع سمعك های ديجيتالی که قابليت استفاده در هر ميزان كم شنوايي را دارا هستند ، سمعک های سری Zeil یونیترون می باشند که در سال ۲۰۰۹ عرضه شده و برای بهبود انواع کم شنوایی در سنین مختلف کودکان و بزرگسالان تهیه شده است . با استفاده از این سمعک امکان برقراری مکالمات تلفن بدون مشکل و با کیفیت واضح برای افراد کم شنوا فراهم می شود . • داراي ۲ كانال فركانسي مستقل • مجهز به تكنولوژي كاهش سروصداهاي زمينه و سوت سمعك • امكان داشتن مكالمات تلفني راحت و واضح • سمعك Ziel+ خود داراي سه مدل Ziel+، Ziel +p،Ziel +HP با قدرتهاي مختلف جهت تقويت صدا متناسب با نياز شنوايي شما مي باشد.

مدل Unison Essential

اين مدل از سمعك يونيترون ديجيتال مي باشد كه در انواع مدل داخل گوشي و پشت گوشي موجود است. داراي 3 كانال است كه ا زكم شنوايي ملايم تا عميق را پوشش مي دهد.براي افرادي كه مراوده اجتماعي پاييني دارند مناسب است و مقرون به صرفه مي باشد.

سمعك shift

از انواع سمعك هوشمند ريك مي باشد كه رسيور داخل مجراي گوش قرار مي گيرد و تا كم شنوايي 75 دسي بل را پوشش مي دهد دارای سیستم بسیار خاصی است که سهولت استفاده را برای مصرف کنندگان خود فراهم آورده است و در واقع با بهره مندی از تکنولوژیهای پیشرفته در قالب سمعکی بسیار ظریف با باطری کوچک شماره ۱۰ و به صورت رسیور داخل گوش برای افراد کم شنوا قابل استفاده می باشد . داراي سيستم تمركز بر روي گفتار است كه درك شنيداري را افزايش ميدهد. قابليت اتصال به تلويزيون، تلفن و FM را دارد.

ویژگی های سمعک های یونیترون

ميكروفون جهتدار

سيستم درمان وزوز گوش

تمركز بر روي گفتار

سيستم محافظ باد

ارسال پیام
Call Now Button